Çeyiz eşyası taşıma denilince aklımıza yeni evlenecek yada evlenmiş olan çiftlerimizin kendilerinin yada aileleri tarafında kurulacak olan bir yuvanın eşyalarının taşınması gelmektedir. Çeyiz eşyası ne kadar değerli ise çeyiz eşyanın taşınması da bizler için değerlidir. Zor şartlar ve emekler sonucunda alınan çeyiz eşyasını Park Nakliyat firması olarak profesyonel bir şekilde zarar görmeden taşınması işine talibiz.

Çeyiz Eşyası Taşıma – Park Nakliyat

Çeyiz eşyası taşıması sırasında kırılabilecek olan eşyaları özenle paketlenmesi ve taşınması gerekecektir. Eğer kurumsal bir firma ile anlaşılmadı ise çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çeyiz eşyanın taşınmasından sonra eşyalarımız zarar görmüş olabilir. Eğer şehirler arası çeyiz eşyası taşınacak ise paketleme işlemine özen göstermek gerekecektir. Çeyiz eşyanız birkaç küçük koliden oluşuyor ise kargo firmaları ile gönderim yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderim yapılacak eşya içerisinde zarar görmesi halinde telafisi mümkün olmayacak var ise birden fazla üzerine paketleme yapılması iyi olacaktır. Eğer taşınacak çeyizin içerisinde beyaz eşya var ise nakliye firmalarından destek almanız gerekmektedir.

Nakliye firmasını tercih ederken eşyanızın birden fazla indirme ve yükleme işlemine maruz kalmamasına, kurumsal olmasına, taşınacak eşyanızın miktarına ve boyutuna göre araç temin etmelerini isteyiniz. Mümkünse eşyanızın başka bir araca aktarılmamasını ve yüklenen araç ile varış noktasına gitmesini belirtiniz.

Tüm bu işler ile uğraşmak ve zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız Park Nakliyat Firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Çeyiz eşyası taşımcılığında onlarca olumlu müşteri yorumumuz bulunmaktadır. Bu konuda tüm işlemleri uzman kadromuz ile eşyanın yüklenilmesinden varış noktasına, talep edilmesi halinde montaj işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Firmamızı tercih etmeniz durumunda taşınacak olan çeyiz eşyasının nereden alınacağı, varış noktasının neresi olacağı, miktarı ve ölçüleri öğrenilerek en uygun aracımız yönlendirilmektedir. Mümkün olması halinde eşyaların fotoğraflarının whatsapp destek hattımız olan 0542 415 52 45 numaralı telefona göndermeniz daha yararlı olacaktır. Özen göstererek uygun maliyetli çözümlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Diğer benzer bir taşımacılık hizmetimiz olan parsiyel yük taşımacılığı hakkında detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Park Nakliyat – Bursa Nakliyat Hizmetleri

Park Nakliyat Firması olarak Türkiye’ nin dört bir yanına uygun tır, kamyon, kamyonet, panelvan araçlarımız ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerde yüklerinizi bize park edebilirsiniz. Online teklif almak isterseniz teklif alın sayfamızı ziyaret edebilir ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya sayfalarımız: instagram | facebook