Nakliye Hizmetleri: Parsiyel Yük taşımacılığı : Lojistik sektörü günümüz çağına göre farklılık göstermektedir. Parsiyel kelime anlamıyla bütün olmayan, parça anlamına gelmektedir. Aynı güzergahta bulunan parça yüklerin aynı kamyon, kamyonet, tır, gemi veya trenler vasıtasıyla taşınmasına parsiyel yük taşımacılığı denilmektedir.

Bu tür yük taşımacılığında yüklenici firmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Taşınmasını istediğiniz eşyanın zararsız, yüklenildiği şekliyle istenilen noktaya taşınmasını  profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

Parsiyel Yük Taşımacılığı ile

  • Taşınmasını istemiş olduğunuz az miktardakiler eşyalarınız için komple araç kiralamanıza gerek yoktur.
  • Yük bekleme süresi azalacağından zaman tasarrufu sağlar.
  • Teslim tarihini belirleyebilirsiniz.
  • Nakliye maliyetleriniz en aza indirgenir.

Komple Yük Taşımacılığı: Komple yük taşımacılığı genelde tek bir yükün veya tek bir firmaya ait olan yükün tek bir araca yüklenerek taşınması işlemidir. Taşınan yükler büyük ölçekli olduğu için parsiyel yük taşımacılığına  uygun değildir. Bu tür yük taşımacılığında yüklenici firmanın önemi ortaya çıkmaktadır.

Komple Yük Taşımacılığı ile

  1. Komple yük taşımacılığı diğer taşıma modellerine göre en uygun taşımacılık modelidir.
  2. Eşyanız veya yükünüz hiçbir şekilde zarar görmez. Yüklenildiği şekliyle nakliyesi sağlanır. Hasar, kayıp riski oluşmaz.
  3. Yük bekleme süresi olmadığı için zaman tasarrufu sağlar.
Bursa tam yük komple yük taşıma
Bursa Nakliye Hizmetleri – Park Nakliyat

Eşya Taşımacılığı: Eşya taşımacılığında ev eşyası taşınması(mobilya, beyaz eşya vs.), çeyiz eşyası taşınması, küçük ölçekli kolilerin taşınması veya ürün taşınması şeklinde ayrım yapmak gerekmektedir. Ev eşyası taşınmasında evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı profesyonelce paketleme işlemi yaparak, asansörlerimiz ile kaçınca katta olursa olsun ev eşyalarınızı güvenle uzman kadromuz ile sağlamaktayız. Çeyiz eşyası taşınmasında yine özenle değerli eşyanızı paketleyerek, uygun araçlarımız ile istediğiniz tarih ve saatte nakliyesini sağlıyoruz. Küçük ölçekli kolilerinizin veya ürünlerinizi park nakliyat olarak nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Bu tür taşımacılıkta fiyatlandırma taşınacak eşyanın miktarına göre değişmektedir.

Ekspres Taşımacılık : Ekspres taşımacılık bekleme süresi neredeyse yok denecek kadar hızlı ve güvenilir bir taşımacılık şeklidir. Şehir içi veya şehirler arası yüklerinizin taşınacak olan yük çeşidine göre araçlarımıza yüklenerek istediğiniz noktaya hızlı bir şekilde ulaşması sürecine ekspres taşımacılık denir.

Ekspres Taşımacılığı ile

·      Ekspres taşımacılıkta bekleme süresi neredeyse yoktur.

  • Varış noktasına kadar herhangi bir yerde bekleme yoktur.
  • Aktarım yapılmamaktadır.
  • Uygun maliyetlidir.

Ekspres taşımacılık genellikle karayolu ile yapılmakta ve şehir içi taşımacılıkta daha çok tercih edilmektedir. Küçük ölçekli kolilerinizi, yine yük kapasitesine göre değişen geniş araç çözümlerimiz ile uzman kadromuz ile profesyonel bir şekilde taşımaktayız. Haftanın her günü bizimle iletişme geçebilir, çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Karayoları Genel Müdürlüğü Yönetmeliğine uygun bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleşmektedir.