Park NakliyatEkspres Taşımacılık

Ekspres Taşımacılık Nedir?

Ekspres taşımacılık bekleme süresi neredeyse yok denecek kadar hızlı ve güvenilir bir taşımacılık şeklidir. Şehir içi veya şehirler arası yüklerinizin taşınacak olan yük çeşidine göre araçlarımıza yüklenerek istediğiniz noktaya hızlı bir şekilde ulaşması sürecine ekspres taşımacılık denir.

Bu tür yük taşımacılığında yüklenici firmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Taşınmasını istediğiniz eşyanın zararsız, yüklenildiği şekliyle istenilen noktaya taşınmasını Park Nakliyat olarak profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Geniş araç çözümlerimiz ve alanında uzman personel kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Ekspres Taşımacılığın Avantajları Nelerdir?

  1. Bekleme süresi neredeyse yoktur.
  2. Varış noktasına kadar herhangi bir yerde bekleme yoktur.
  3. Aktarım yapılmamaktadır.
  4. Uygun maliyetlidir.

Ekspres taşımacılık genellikle karayolu ile yapılmakta ve şehir içi taşımacılıkta daha çok tercih edilmektedir. Küçük ölçekli kolilerinizi, yine yük kapasitesine göre değişen geniş araç çözümlerimiz ile uzman kadromuz ile profesyonel bir şekilde taşımaktayız. Haftanın her günü bizimle iletişme geçebilir, çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bazı Hizmet Noktalarımız

Bursa Taşımacılık Hizmetleri: Bursa ilinden eşyalarınızı alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

İstanbul Taşımacılık Hizmetleri: İstanbul ilinden eşyalarınızı alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Kocaeli Taşımacılık Hizmetleri: Kocaeli ilinden eşyalarınızı alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Balıkesir Taşımacılık Hizmetleri: Balıkesir ilinden eşyalarınızı alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Eskişehir Taşımacılık Hizmetleri: Eskişehir ilinden eşyalarınızı alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Türkiye’ nin her yerine araç ve taşıma çözümlerimiz ile nakliye hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

“Sizde yüklerinizi bize güvenle park edebilirsiniz”

Sosyal Medya sayfalarımız: instagram | facebook

İletişime Geçin
Bilgilendirme
Nakliye İşlemi
Teslimat

E- Bülten

Güncel bilgilerimiz için ücretsiz e-posta üyeliği

İletişim

24/7 Telefon
0542 415 52 45

Ulaşım

Yiğitler Mah. Otosansit Yanı Nakliyeciler Sitesi No:12, 16090 Yıldırım/Bursa

Park Nakliyat © 2020 Tüm hakları saklıdır. Bursa şehir içi ve şehirler arası hızlı, güvenilir, deneyimli kadrosu ile hizmet veren nakliye firması.

Whatsapp Hattı 7/24
Telefon
WhatsApp