Park NakliyatEşya Taşımacılığı Hizmeti

Eşya Taşıma Nedir?

Eşya taşıma ev eşyası taşınması(mobilya, beyaz eşya vs.), çeyiz eşyası taşınması, küçük ölçekli kolilerin taşınması veya ürün taşınması şeklinde ayrım yapmak gerekmektedir.

Ev eşyası taşınmasında evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı profesyonelce paketleme işlemi yaparak, asansörlerimiz ile kaçınca katta olursa olsun ev eşyalarınızı güvenle uzman kadromuz ile sağlamaktayız.

Çeyiz eşyası taşınmasında yine özenle değerli eşyanızı paketleyerek, uygun araçlarımız ile istediğiniz tarih ve saatte nakliyesini sağlıyoruz.

Küçük ölçekli kolilerinizin veya ürünlerinizi park nakliyat olarak nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Bu tür taşımacılıkta fiyatlandırma taşınacak eşyanın miktarına göre değişmektedir.

Parça eşya taşımacılığında firmamız uzman kadrosu ile nakliye firmaları arasında yükseliştedir. Eşya taşımacılığı sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla gitmekteyiz.

Bu tür yük taşımacılığında yüklenici firmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Taşınmasını istediğiniz eşyanın zararsız, yüklenildiği şekliyle istenilen noktaya taşınmasını Park Nakliyat olarak profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Geniş araç çözümlerimiz ve alanında uzman personel kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Bazı Hizmet Noktalarımız

Bursa Eşya Taşımacılığı Hizmetleri: Bursa ilinden eşyalarınızı alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

İstanbul Eşya Taşımacılığı Hizmetleri: İstanbul ilinden eşyalarınızı alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Kocaeli Eşya Taşımacılığı Hizmetleri: Kocaeli ilinden eşyalarınızı alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Balıkesir Eşya Taşımacılığı Hizmetleri: Balıkesir ilinden eşyalarınızı alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Eskişehir Eşya Taşımacılığı Hizmetleri: Eskişehir ilinden eşyalarınızı alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Türkiye’ nin her yerine araç ve taşıma çözümlerimiz ile nakliye hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

“Sizde yüklerinizi bize güvenle park edebilirsiniz”

Sosyal Medya sayfalarımız: instagram | facebook

İletişime Geçin
Bilgilendirme
Nakliye İşlemi
Teslimat

E- Bülten

Güncel bilgilerimiz için ücretsiz e-posta üyeliği

İletişim

24/7 Telefon
0542 415 52 45

Ulaşım

Yiğitler Mah. Otosansit Yanı Nakliyeciler Sitesi No:12, 16090 Yıldırım/Bursa

Park Nakliyat © 2020 Tüm hakları saklıdır. Bursa şehir içi ve şehirler arası hızlı, güvenilir, deneyimli kadrosu ile hizmet veren nakliye firması.

Whatsapp Hattı 7/24
Telefon
WhatsApp