Bursa şehiriçi nakliyat hizmetimiz: Bursa il sınırları içerisinde taşınmasını istemiş olduğunuz yükünüze göre geniş araç filomuz çözümleri ile ekspres nakliye hizmeti vermekteyiz. Bursa il merkezinden yine il merkezine yada ilçe merkezlerine veya köylerine profesyonel bir şekilde uzman kadromuz ile taşınacak olan eşyanın zarar görmeden ulaşmasını sağlıyoruz. Bu noktada Park Nakliyat firması olarak parsiyel yük taşımacılığı, komple yük taşımacılığı, ekspres nakliyat gibi seçenekler sunmaktayız.

Bursa Nakliyat Hizmeti
Bursa Nakliyat Hizmeti

Eşya taşımacılığında öncelikle taşınacak olan eşya hakkında bilgiler alıyoruz. Varsa fotoğraflarına bakarak uygun aracımızı tespit ederek yükleme yapılacak noktaya uzman kadromuz ile geliyoruz.

Daha sonra uygun paketleme ve yükleme işlemi talep edilmesi halinde gerekli olan işlemleri yaparak aracımıza yada araçlarımıza yüklemesini yapıyoruz. Sizler tarafından belirtilen tarih ve saatte varış noktasına teslim ediyoruz.

Detaylı bilgi almak istiyorsanız 0542 415 52 45 numaralı telefonumuzdan 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Bursa şehiriçi nakliyat

Eşya taşımacılığında fiyatlarımız mesafeye, taşınacak olan eşyanın ölçülerine ve taşınması için gerekecek olan araç sayısına göre değişim göstermektedir. Eğer taşınacak eşyalar için birden fazla araç gerekiyorsa firmamız tarafından özel fiyat verilmektedir.

Evden eve eşya taşımacılığı yapılacaksa bu işlemi, yükleme ve teslimat yapılacak olan kat bilgisi, eşyalar için paketleme yapılıp yapılmayacağı bilgisi, kurulum gerektiren eşyaların montajı ve asansörlü taşıma isteyip istemediğiniz sorularına yanıt alarak gerçekleştiriyoruz.

Bizler yüklerinizi varış noktasına zarar görmeden hasarsız bir şekilde Bursa il sınırları içerisinden ulaşmasına talibiz.

Bazı Hizmet Noktalarımız

Osmangazi Nakliye: Bursa ili Osmangazi ilçesinden taşınmasını istemiş olduğunuz eşya veya yüklerinizin nakliyesini sağlamaktayız.

Nilüfer Nakliye: Bursa ili Nilüfer ilçesinden taşınmasını istemiş olduğunuz eşya veya yüklerinizin nakliyesini sağlamaktayız.

İnegöl Nakliye: Bursa ili İnegöl ilçesinden taşınmasını istemiş olduğunuz eşya veya yüklerinizin nakliyesini sağlamaktayız.

Mudanya Nakliye: Bursa ili Mudanya ilçesinden taşınmasını istemiş olduğunuz eşya veya yüklerinizin nakliyesini sağlamaktayız.

Orhangazi Nakliye: Bursa ili Orhangazi ilçesinden taşınmasını istemiş olduğunuz eşya veya yüklerinizin nakliyesini sağlamaktayız.

Gemlik Nakliye: Bursa ili Gemlik ilçesinden taşınmasını istemiş olduğunuz eşya veya yüklerinizin nakliyesini sağlamaktayız.

Mustafa Kemal Paşa Nakliye : Bursa ili Mustafa Kemal Paşa ilçesinden taşınmasını istemiş olduğunuz eşya veya yüklerinizin nakliyesini sağlamaktayız.

Yıldırım Nakliye: Bursa ili Yıldırım ilçesinden taşınmasını istemiş olduğunuz eşya veya yüklerinizin nakliyesini sağlamaktayız.

Gürsü Nakliye: Bursa ili Gürsu ilçesinden taşınmasını istemiş olduğunuz eşya veya yüklerinizin nakliyesini sağlamaktayız.

Sosyal Medya sayfalarımız: instagram | facebook