Kamyonet Nakliye eşyalarımızı ya da ürünlerimizi bir yerden başka bir yere göndermek istediğimizde karşımıza bazı seçenekler çıkmaktadır. Bunlar kendi aracımız varsa kendi imkanlarımız ile taşımak, kargoya vermek ya da kurumsal bir firmadan profesyonel nakliye hizmeti almaktır.

Kamyonet Nakliye – Park Nakliyat

Taşınmasını istediğimiz eşya yada ürünler büyük hacimli ise kendi imkanlarımız ile taşımak pekte mümkün olmayacak, uğraş ve zaman gerektirecektir. Kargoya vermek için ise paketleme ve maliyet sorunu ortaya çıkacaktır. Tam bu noktada Park Nakliyat olarak uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize taşımacılık anlamında profesyonel  ve uygun maliyetli çözümler sunmaktayız.

Taşınması istenilen eşya yada ürünler büyük ölçekli değil ve şehir içi yada yakın şehirler arası ise araç filomuzda bulunan kamyonetlerimiz ile nakliyenizi gerçekleştiriyoruz. Kamyonet ile yapılan küçük ölçekli eşya taşınmasına kamyonet nakliye denilmektedir.

Kamyonet Nakliye hizmeti mi almak yada Kamyonet mi kiralamak ?

Tercih yaparken öncelikle taşınacak eşyanın özelliği, kurulumu, araca yüklenmesi, kaza anında sigortalama sorunları gibi sorulara cevap vererek karar vermeliyiz.

Eğer taşınacak eşya yada ürünler çok fazla ve birden fazla sefer yapılacaksa kamyonet kiralamak ilk olarak mantıklı gelmektedir. Ancak eşyaların araca yüklenmesi için gerek işçi maliyeti, akaryakıt giderleri ve olası bir kaza anında sigorta sorunları düşünüldüğünde kamyonet nakliye hizmeti almak daha doğru olacaktır.

Kamyonet Nakliye Hizmetinin Avantajları

Kamyonet Nakliye Hizmetini aldığınız ya da bizden alacağınız hizmette birden fazla sefer olacaksa indirim söz konusu olabilir. Onun için bizimle iletişime geçin. Ayrıca eşyaların araca yüklenmesinden ve transfer süresince yapılması gerekenler ile siz uğraşmayarak zaman kaybınız olmayacaktır.

Taşınmasını istediğiniz eşya ya da malzemelerin boyutlar hakkında bilgi verir yada fotoğraflarını whatsapp destek hattımız olan 0542 415 52 45 numaralı telefona gönderirseniz en ideal aracın ne olacağını ve diğer taşıma süreçlerini öğrenmenize katkı sağlayacaktır.

Taşıma sürecinden eşyalarınızın ya da malzemelerin zarar göreceğini düşüyorsanız nakliye firmasından paketleme hizmeti almanız veya paketleme işini kendinizin yapmasını öneririz.  Uygun paketleme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Park Nakliyat – Bursa Nakliyat Hizmetleri

Park Nakliyat Firması olarak Türkiye’ nin dört bir yanına uygun tır, kamyon, kamyonet, panelvan araçlarımız ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerde yüklerinizi bize park edebilirsiniz. Online teklif almak isterseniz teklif alın sayfamızı ziyaret edebilir ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya sayfalarımız: instagram | facebook