Park NakliyatKomple Yük Taşımacılığı

Komple Yük Taşımacılığı Nedir?

Komple yük taşımacılığı genelde tek bir yükün veya tek bir firmaya ait olan yükün tek bir araca yüklenerek taşınması işlemidir. Taşınan yükler büyük ölçekli olduğu için parsiyel yük taşımacılığına  uygun değildir.

Bu tür yük taşımacılığında yüklenici firmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Taşınmasını istediğiniz eşyanın zararsız, yüklenildiği şekliyle istenilen noktaya taşınmasını Park Nakliyat olarak profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Geniş araç çözümlerimiz ve alanında uzman personel kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Komple Yük Taşımacılığın sağlamış olduğu avantajlar nelerdir?

  1. Komple yük taşımacılığı diğer taşıma modellerine göre en uygun taşımacılık modelidir.
  2. Eşyanız veya yükünüz hiçbir şekilde zarar görmez. Yüklenildiği şekliyle nakliyesi sağlanır. Hasar, kayıp riski oluşmaz.
  3. Yük bekleme süresi olmadığı için zaman tasarrufu sağlar.

Komple Yük Taşımacılığı Nasıl Yapılır ?

Yükün ve eşyanın araca yüklenmesiyle, herhangi bir yerde bekleme yapmadan, tek bir araç ile istenildiği noktaya hızlı bir şekilde taşınmasıyla yapılır. Bu nakliye işlemi kara, deniz, demiryolu ve hava yoluyla yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz…

Yükleriniz büyük ölçekli ise parça parça kargo hizmetiyle göndermeyerek komple yük taşımacılığı ile uygun maliyetli nakliye hizmetini bizden sağlayabilirsiniz.

Yük taşımacılığı genellikle şehirler arası büyük ölçekli eşyaların taşınmasında tercih edilmektedir. Şehir içi yük taşımacılığı ile ilgili ekspres nakliye hizmetlerimizi  0542 415 52 45 numaralı telefonu 7/24 saat arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bazı Hizmet Noktalarımız

Bursa Yük Taşımacılığı Hizmetleri: Bursa ilinden büyük ölçekli yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

İstanbul Yük Taşımacılığı Hizmetleri: İstanbul ilinden büyük ölçekli yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Kocaeli Yük Taşımacılığı Hizmetleri: Kocaeli ilinden büyük ölçekli yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Balıkesir Yük Taşımacılığı Hizmetleri: Balıkesir ilinden büyük ölçekli yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Eskişehir Yük Taşımacılığı Hizmetleri: Eskişehir ilinden büyük ölçekli yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Türkiye’ nin her yerine araç ve taşıma çözümlerimiz ile nakliye hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

“Sizde yüklerinizi bize güvenle park edebilirsiniz”

Sosyal Medya sayfalarımız: instagram | facebook

İletişime Geçin
Bilgilendirme
Nakliye İşlemi
Teslimat

E- Bülten

Güncel bilgilerimiz için ücretsiz e-posta üyeliği

İletişim

24/7 Telefon
0542 415 52 45

Ulaşım

Yiğitler Mah. Otosansit Yanı Nakliyeciler Sitesi No:12, 16090 Yıldırım/Bursa

Park Nakliyat © 2020 Tüm hakları saklıdır. Bursa şehir içi ve şehirler arası hızlı, güvenilir, deneyimli kadrosu ile hizmet veren nakliye firması.

Whatsapp Hattı 7/24
Telefon
WhatsApp