Park NakliyatParsiyel Yük Taşımacılığı

Parsiyel Yük taşımacılığı nedir?

Lojistik sektörü günümüz çağına göre farklılık göstermektedir. Parsiyel kelime anlamıyla bütün olmayan, parça anlamına gelmektedir. Aynı güzergahta bulunan parça yüklerin aynı kamyon, kamyonet, tır, gemi veya trenler vasıtasıyla taşınmasına parsiyel yük taşımacılığı denilmektedir.

Bu tür yük taşımacılığında yüklenici firmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Taşınmasını istediğiniz eşyanın zararsız, yüklenildiği şekliyle istenilen noktaya taşınmasını Park Nakliyat olarak profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Geniş araç çözümlerimiz ve alanında uzman personel kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Parsiyel Yük Taşımacılığın sağlamış olduğu avantajlar nelerdir?

-Taşınmasını istemiş olduğunuz az miktardakiler eşyalarınız için komple araç kiralamanıza gerek yoktur.

-Yük bekleme süresi azalacağından zaman tasarrufu sağlar.

-Teslim tarihini belirleyebilirsiniz.

-Nakliye maliyetleriniz en aza indirgenir.

Parsiyel Yük Taşımacılığı Nasıl Yapılır ?

Parsiyel yük taşımacılığı deniz yolu ile yapılırsa aynı konteynırların paylaşılmasıyla parça başına ücret hesaplanarak yapılmaktadır.

Parsiyel yük taşımacılığı kara yolu ile yapılırsa aynı aracın paylaşılmasıyla parça başına ücret hesaplanarak yapılmaktadır.

Parça yük taşımacılığı genellikle şehirler arası eşyaların taşınmasında tercih edilmektedir. Şehir içi yük taşımacılığı ile ilgili ekspres nakliye hizmetlerimizi  0542 415 52 45 numaralı telefonu 7/24 saat arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bazı Hizmet Noktalarımız

Bursa Nakliye Hizmetleri: Bursa ilinden parça yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

İstanbul Nakliye Hizmetleri: İstanbul ilinden parça yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Kocaeli Nakliye Hizmetleri: Kocaeli ilinden parça yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Balıkesir Nakliye Hizmetleri: Balıkesir ilinden parça yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Eskişehir Nakliye Hizmetleri: Eskişehir ilinden parça yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Türkiye’ nin her yerine araç ve taşıma çözümlerimiz ile nakliye hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yapmış olduğumuz nakliye hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

“Sizde yüklerinizi bize güvenle park edebilirsiniz”

Sosyal Medya sayfalarımız: instagram | facebook

İletişime Geçin
Bilgilendirme
Nakliye İşlemi
Teslimat

E- Bülten

Güncel bilgilerimiz için ücretsiz e-posta üyeliği

İletişim

24/7 Telefon
0542 415 52 45

Ulaşım

Yiğitler Mah. Otosansit Yanı Nakliyeciler Sitesi No:12, 16090 Yıldırım/Bursa

Park Nakliyat © 2020 Tüm hakları saklıdır. Bursa şehir içi ve şehirler arası hızlı, güvenilir, deneyimli kadrosu ile hizmet veren nakliye firması.

Whatsapp Hattı 7/24
Telefon
WhatsApp