Yükünüzü ve eşyalarınızı profesyonel bir şekilde nakli için bize PARK edebilirsiniz

Park Nakliyat Hakkımızda

Park Nakliyat olarak yeni kurulan, yurtiçi taşımacılıkta İstanbul Avrupa / Anadolu – Ankara – İzmir – Manisa – Bursa ve Tüm Türkiye olmak üzere tecrübeli personelimiz ve öz mal araçlarımız ile en hassas ve değerli ürünlerinizin sevkiyatını etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda profesyonel yapıyoruz.
Komple kamyon ve kamyonet taşımacılığı ve parsiyel hizmetimiz ile şehirlerarası sevkiyatlarınızda önemli maliyet avantajları elde edebilirsiniz.
Yük çıkış noktasından üretim sahasına taşıma, nihai ürünlerin depo sahasına aktarılması, paketleme, paket açma, etiketleme, kalite kontrol, sipariş karşılama, müşteri sevkiyatları, dağıtımgibi tüm işlem ve operasyonları sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

2020
Misyonumuz

Kaliteli hizmetin ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla kurulmuştur. Bu süreç içerisinde şirketimizin yönünü çizen ilkeler; Tam zamanında ve güvenilir hizmet, Müşteri ve personel odaklı çalışma, Sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar, ilerici vizyon, Modern çalışma alanları ile verimli ve dinamik personel, Uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıdır, Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tam zamanında teslim edilmesi gereken gönderileri alıcılarına ulaştırmak…

2020

Taşımacılık alanında her zaman en güvenilir ve seri ulaşım kanallarıyla geliştirerek, her bir gönderinin denetimini anında sağlamak ve teslim bilgisi sunmak… Sorumluluk bilincine ve yüksek motivasyona sahip uzman çalışanlarla, beklentisinin ötesinde memnun olan sadık müşteriler yaratmak… Ve çağdaş Türk aile kültürünün ışığında insanlığın gurur duyacağı hizmetler sunmaktır.
Temel Değerlerimiz: Güvenirlilik, Sürat, Sorumluluk, Kardeşlik, Verimlilik, Saygınlık, Doğallık, Yaratıcılık

2020
Vizyonumuz

Müşterilerimize odaklı Profesyonel kargo hizmet anlayışı ile pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen bir Nakliye firması olmaktır.“Türkiye’de öncü ve lider tanınır bir marka” olmaktır. Kalite vizyonumuz Park Nakliyat’ın her köşesinde asılı bu söz ; Profesyonel bir şekilde Güvenilirlik, gizlilik, verilen söze sadık kalmak. Ekip ruhu ile çalışmak, Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek, müşterilerin etkin şekilde bilgi alabilmesini sağlamak ve kaliteyi benimseyen personelimiz ile kaliteli hizmet verebilmektir.

2020
Sosyal Medya

Sosyal Medya sayfalarımız: instagram | facebook

E- Bülten

Güncel bilgilerimiz için ücretsiz e-posta üyeliği

İletişim

24/7 Telefon
0542 415 52 45

Ulaşım

Yiğitler Mah. Otosansit Yanı Nakliyeciler Sitesi No:12, 16090 Yıldırım/Bursa

Park Nakliyat © 2020 Tüm hakları saklıdır. Bursa şehir içi ve şehirler arası hızlı, güvenilir, deneyimli kadrosu ile hizmet veren nakliye firması.

Whatsapp Hattı 7/24
Telefon
WhatsApp